CASIO PX-S3000 PIANINO CYFROWE

CASIO PX-S3000 PIANINO CYFROWE

Produkt dostępny od ręki.

+48 781 883 580
info@bratpol.com.pl
Nowy

4 199,00 zł

OFERTA HANDLOWA

Bratpol - Roman Huzarski

Ul.Wielkie Garbary 17 87-100 Toruń

Tel. (48 56) 621-07-46

E-mail: sklep@bratpol.com.pl

BRE Bank: 61 1140 2017 0000 4202 0244 6474

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Opis produktu

CASIO PX S3000

PIANINO CYFROWE

Aby bezpłatnie przedłużyć gwarancję na instrument Casio wystarczy go zarejestrować. Nie zwlekaj!

ZAREJESTRUJ

PXS3000 można opisać trzema słowami: slim, stylish, smart. Ale po co się ograniczać?

Nowy model pochodzący z serii PX-S oferuje wiele brzmień jednocześnie łącząc futurystyczny design z progresywnymi dźwiękami i rytmami. Innowacyjna klawiatura Smart Scaled Hammer Action zapewnia autentyczne doznania z grania. Instrument został wyposażony w nowy system głośników i funkcje takie jak Bluetooth czy też łączność z aplikacja Chordana for Piano. PX-S3000 to instrument skierowany do muzyków, chcących zachować wszechstronność.

DESIGN

Uderzający design PX-S3000 pasuje do każdego pomieszczenia, każdego wystroju i każdego nastroju. Jego elegancki, błyszczący panel górny i obudowa unibody przywołują na myśl luksusowy dźwięk akustyczny, w pięknej obudowie, która jest niewiele większa niż same klawisze.

DOSKONAŁA KLAWIAURA

Nigdy wcześniej nie było tak smukłej klawiatury, która zachowywałaby się tak dobrze. Znakomitym akcentem PX-S3000 jest nowo zaprojektowana w pełni obciążona klawiatura Smart Scaled Hammer Action, która zapewnia autentyczne i bezkompromisowe brzmienie fortepianu z niewiarygodnie małą powierzchnią.
Opatentowany przez Casio system skalowania klawiszy odtwarza indywidualne cechy każdego z 88 klawiszy, podczas gdy tekstury z hebanu i kości słoniowej zapewniają pewną grę w każdym klimacie.

FORTEPIAN I NIE TYLKO

PX-S3000 zawiera 700 oszałamiających brzmień, w tym zapierający dech w piersiach stereofoniczny fortepian. Zaawansowany rezonans strun eksponuje harmoniczne relacje między wibrującymi strunami, podczas gdy rezonans tłumika dodaje głębi i bogactwa. Usłyszysz nawet wzrost tłumika, gdy pedał zostanie naciśnięty,
wraz z subtelnym dźwiękiem mechanicznym odtwarzanych klawiszy. Odpowiedź młotka i symulacja wyłączania klawiszy zapewniają jeszcze więcej szczegółów, reagując naturalnie na dynamikę gry.

Dzięki PX-S3000 fortepian to dopiero początek. Zagraj na pianinie elektrycznym i słuchaj starych fazerów i modeli wzmacniaczy, które cofną Cię w czasie. Zagraj na flecie, trąbce, lub saksofonie, i usłysz naturalny oddech i wibratto. Graj na basie i słuchaj technik przełączania odtwarzacza w oparciu o to, jak mocno naciskasz klawisze. Zagraj na syntezatorze, dodaj arpeggiator i partię perkusji - stwórz następny hit EDM. I tak dalej. W każdej kategorii znajdziesz niesamowitą różnorodność realistycznych instrumentów, które wykraczają daleko poza twoje oczekiwania.

GRAJ JAK Z ZESPOŁEM

Dzięki setkom wbudowanych rytmów zawsze będziesz mieć zespół gotowy do grania. Różnorodność rytmów obejmuje zarówno współczesne brzmienia z całego świata, jak i klasyczne rytmy muzyki popularnej. Zestawy perkusyjne ożywają dzięki autentycznym bębnom akustycznym, klasycznym brzmieniom perkusyjnym oraz ogromnej kolekcji instrumentów perkusyjnych i efektów dźwiękowych.

TERAZ TO WIDZISZ...

Sterowanie panelem dotykowym PX-S3000 jest widoczne tylko po włączeniu instrumentu i jest łatwe do zauważenia w dowolnym świetle. Ekran dotykowy przestaje być widoczny po wyłączeniu pianina. Nawet po wyłączeniu instrument wygląda ekskluzywnie.

Panel górny PX-S3000 prezentuje tylko potrzebne elementy sterujące i ukrywa te, których nie potrzebujesz. Jeśli nie używasz wbudowanych rytmów, te kontrolki po prostu są nie widoczne. Włącz rytmy, a kontrolki pojawią się ponownie. Jasny, podświetlany wyświetlacz LCD informuje Cię o wszystkich parametrach i sprawia, że poruszanie sie po funkcjach instrumentu staje się proste.

BLUETOOTH

Dzięki wbudowanemu modułowi bluetooth możemy połączyć się bezprzewodowo z pianinem i nie tylko słuchać ulubionych utworów, ale również grać razem z nimi.

PRZEJMIJ KONTROLĘ

PX-S3000 zawiera koło pitch bend do ekspresyjnej kontroli nad wieloma tonami, a także dwa przypisywalne pokrętła, które mogą kontrolować wbudowane efekty i inne parametry. Oprócz pedału sustain lub opcjonalnego wariantu 3-pedałowego, PX-S3000 umożliwia podłączenie pedału ekspresji, co zapewnia dodatkową wszechstronność.

POŁĄCZ SIĘ I TWÓRZ

Pobierz bezpłatną aplikację Chordana Play for Piano (dostępną w Google Play i iTunes Store) i dostosuj swój PX-S3000 do swojego nastroju. Zmień ustawienia instrumentu, steruj MIDI i współpracuj z plikami MIDI z ulubionego urządzenia. Wyświetl wyniki pracy w PDF i skorzystaj z opcjonalnej jednostki 3-pedałowej SP-34, aby obracać strony partytury podczas odtwarzania. Możesz nawet nauczyć się swoich ulubionych piosenek za pomocą graficznej „rolki fortepianu”, która ocenia, jak dobrze grasz.NIESAMOWITE BRZMIENIE

Potężny system głośników stereo zapewnia krystalicznie czysty dźwięk zarówno muzykowi, jak i publiczności. Został zaprojektowany tak, aby brzmiał precyzyjnie, gdy jest zwrócony w stronę ściany, umieszczony na stole lub w otwartej przestrzeni. Głośniki kierują się w stronę muzyka z subtelnych portów tuż nad klawiszami, a w kierunku publiczności z tyłu. Dwa gniazda słuchawkowe umożliwiają cichą grę w dowolnym momencie.

Nowo opracowany tryb dźwięku PX-S3000 zapewnia nową perspektywę gry, z dwoma wciągającymi trybami, które otaczają Cię muzyką. Idąc jeszcze głębiej, możesz wybrać jeden z czterech typów symulatora Halla, aby umieścić swój PX-S3000 w wirtualnej przestrzeni koncertowej swoich marzeń.POTĘŻNE I KOMPAKTOWE

Pianina Privia znane są już z replikacji brzmienia fortepianu. Są rownież zawarte w kompaktowej obudowie. Jednak PX-S3000 sprawi, że na nowo zastanowisz się nad tym, jak przenośne może być pianino. Jest o 43% mniejszy od poprzedniej generacji Privia i zajmuje dosłownie o połowę mniej miejsca niż jego konkurencja, zachowując jednocześnie prawdziwy dotyk i dźwięk fortepianu. Pasuje wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pianina: na stole, na blacie, na biurku, na łóżku, lista jest długa. Ważące poniżej 25 funtów i z opcjonalnym zasilaniem bateryjnym 6xAA zapewnia nieograniczone możliwości.

STAGE PIANO W DOMU

Jeśli dodasz PX-S3000 do swojej przestrzeni życiowej, możesz uczynić go jeszcze piękniejszym. Dodając pasującą do niego drewnianą podstawkę CS-6X sprawisz, że stage piano będzie wyglądało niczym pianino gabinetowe. Opcjonalna 3-pedałowa jednostka SP-34 sprawi, że doznania z gry będą jeszcze bardziej autentyczne. Dzięki gumowym nóżkom pianino będzie pewnie trzymało się powieżchni.

CENTRUM DOWODZENIA

PX-S3000 to także idealny kontroler W domowym studio. Jest bardziej przystępny cenowo niż większość dedykowanych kontrolerów MIDI 88-klawiszowych, zapewnia lepsze wrażenia fortepianowe i zawiera ogromną kolekcję brzmień studyjnych. Co najważniejsze, pasuje do każdego biurka zaprojektowanego do trzymania instrumentu 88-klawiszowego. Złącze USB pozwala na podłączenie instrumentu do dowolnego urządzenia Mac / PC / iOS / Android bez sterowników, czy instalacji.PIANO TO GO

Kiedy nadejdzie pora na zabawę, lekka i niesamowicie smukła konstrukcja PX-3000 sprawi, że będziesz się zastanawiać, dlaczego kiedykolwiek używałeś czegoś innego. Opcjonalny futerał (sprzedawany osobno) zawiera miejsce na PX-S3000, pulpit pod nuty i przenośny 3-pedałowy zestaw SP-34 (sprzedawany oddzielnie). Podłącz się i graj gdziekolwiek chcesz!WYŻSZY POZIOM EDUKACJI

Podobnie jak wszystkie instrumenty Privia, PX-S3000 posiada tryb Duet, który dzieli klawisze na dwie części w tym samym zakresie tonalnym. Nauczyciel i uczeń lub dwóch uczniów, mogą usiąść przy tym samym instrumencie. Tryb Duet PX-S3000 ma również funkcję Pan.

Sklep z pianinami, w którym się znajdujesz jest jednym z najlepiej zaopatrzonych w regionie, a łącząc to z naszymi specjalistami możesz być niemal pewny, że znajdziesz świetny sprzęt i fachowe doradztwo.

  • To najprzyjemniejszy i najprostszy sposób by nauczyć się grać na instrumencie.
  • Koniec ze zbędnym stresem przed nauczycielem!
  • Koniec ze wstydem, który towarzyszy nam na pierwszych lekcjach!
  • Mamy prawo nie wiedzieć o co chodzi i jak "to" się gra - na początku to normalne.
  • Oferowane przeze mnie lekcje pozwolą na swobodną naukę a co za tym idzie grę na wymarzonym instrumencie.
  • Nauka odbywa się za pomocą filmów instruktażowych na portalu e-szkolamuzyczna.pl
  • Każdy odcinek trwa około 25 minut.
  • Na każdej lekcji jest materiał pomocniczy do pobrania w PDF.
  • Możliwość wielokrotnego odtwarzania lekcji.Kurs gry przeznaczony jest dla osób początkujących lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady gry na instrumencie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CASIO PX-S3000 PIANINO CYFROWE

CASIO PX-S3000 PIANINO CYFROWE

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 

 
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Brahu Przemysław Huzarski ul. Wielkie Garbary 17, 87-100 Toruń
• Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych – info@bratpol.com.pl
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 
• Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług; 
• Pani/Pana dane osobowe po skorzystaniu z usługi przechowywane będą przez okres 6 lat, w innym przypadku zostaną usunięte w terminie 30 dni z powodu braku odpowiedzi.
• Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; 
• Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz reklamowych. Możesz je wyłączyć lub zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.